Wysyłka do Rosji

Przesyłki do Rosji

W przypadku przesyłek do Rosji, wyszliśmy tutaj naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów którzy mają problem z wysyłką paczki do Rosji, Białorusi lub Ukrainy.

Chcąc wysłać paczkę do Rosji lub Białorusi, należy spełnić kilka warunków o których można przeczytać tutaj

Przesyłki do Ukrainy, Białorusi i Rosji stały się w ostatnim kwartale bardzo popularnym serwisem, który staramy się aby stał się jak najbardziej atrakcyjnym w stosunku do wysyłek paczek w Europie Zachodniej. Pod względem cenowym jak i czasowym.

Ceny wysyłki paczek do Białorusi, Ukrainy i Rosji są relatywnie tanie w porównaniu z wysyłaniem dóbr do innych krajów.

Wysyłając rzeczy do Rosji musicie pamiętać, że nie ma ograniczeń wagowych ani gabarytowych. Jest dość sporo restrykcji związanych z zawartością paczek jadących do Rosji. Dlatego warto jest się zapoznać z listą rzeczy zakazanych lub po prostu wysłać do nas zapytanie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty wysyłki paczek do Rosji, Białorusi i Ukrainy. Nasz zespół pomoże Wam wybrać najlepszą opcję wysyłki.

Wszystkie wysyłki w kierunku Rosja, Białoruś czy Ukraina wyceniane są indywidualnie, dlatego wyślij do nas zapytanie na email kontakt@24paczki.pl

Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Play
  • Przesyłki Raben
  • Orange
  • Alibaba

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content