Przesyłki międzynarodowe do krajów poza UE

Przesyłki kurierskie realizowane poza terenem Unii Europejskiej stanowią ważny obszar naszej działalności. Jeśli potrzebujesz zrealizować wysyłkę do jednego z krajów poza UE, koniecznie weź pod uwagę proponowane przez nas warunki, gdyż bardzo prawdopodobne jest to, że okażą się one dla Ciebie bardzo atrakcyjne.

W ramach przesyłek międzynarodowych zajmujemy się dostarczaniem nie tylko niewielkich przesyłek i paczek nadawanych prze zasoby fizyczne, ale również świadczymy usługi w zakresie transportu paletowego obsługiwanego w ramach ekspresowych spedycji międzynarodowych.

Jeśli zatem poszukujesz w tym momencie konkurencyjnego podmiotu, który zrealizuje Twoje zlecenie w zakresie usług kurierskich, koniecznie weź pod rozwagę warunki przygotowane przez nasze przedsiębiorstwo. Kiedy już podejmiesz decyzję, jak najszybciej się z nami skontaktuj i przedstaw nam szczegóły swojego zlecenia.

Przesyłki ekspresowe i niestandardowe poza UE

Od niedawna oferujemy także przesyłki ekspresowe oraz gabarytowe, jeśli jesteś zainteresowany doręczeniem przesyłki do wszystkich krajów UE w ciągu maksymalnie 2-3 dni roboczych lub masz do wysłania przesyłkę przekraczającą dopuszczalne wymiary, skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę.

Zachęcamy także do zapoznania się z działem zasady pakowania przesyłek kurierskich oraz pomoc.

Jak zamówić kuriera do krajów poza UE? - poradnik

ZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE

Uwaga! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub prowadzisz działalnośc gospodarczą, zapytaj tez o ofertę na przesyłki międzynarodowe do krajów poza UE dla firm.

Zapraszamy do współpracy i życzymy samych sukcesów!

Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Przesyłki Raben
  • Google
  • Alibaba
  • Ebay

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content