Przesyłki na Litwę

Wśród obsługiwanych przez nasze przedsiębiorstwo krajów znajduje się również Litwa. Jeśli zatem nosisz się z chęcią wysyłki paczki do tego kraju, nie zapomnij dobrze zaznajomić się z warunkami, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Nasze ceny są naprawdę bardzo konkurencyjne, co potwierdzisz podczas analizy naszego cennika, a jakość świadczonych usług na bardzo wysokim poziomie. Przygotowując swoją paczkę musisz pamiętać o tym, że jej waga i rozmiar mają wpływ na wysokość czekających Cię kosztów. Ważne jest ponadto to, by pojedynczy pakunek nie był zbyt ciężki i duży – maksymalna waga paczki to 50 kilogramów, natomiast maksymalna długość pojedynczego boku wynosi dwa metry. Zainteresować Cię może również możliwość śledzenia swojej przesyłkę oraz atrakcyjna oferta ubezpieczeniowa do kwoty nawet 20 tysięcy złotych. Przejrzyj szczegóły naszej oferty, a sam się przekonasz, że trudno będzie znaleźć drugą firmę kurierską, która proponuje równie atrakcyjne warunki współpracy.

Przesyłki ekspresowe i niestandardowe na Litwę

Od niedawna oferujemy także przesyłki ekspresowe oraz gabarytowe, jeśli jesteś zainteresowany doręczeniem przesyłki na Litwę w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych lub masz do wysłania przesyłkę przekraczającą dopuszczalne wymiary, skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę.

Zachęcamy także do zapoznania się z działem zasady pakowania przesyłek kurierskich oraz pomoc.

Jak zamówić kuriera na Litwę? - tutorial wideo

ZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE

Uwaga! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub prowadzisz działalnośc gospodarczą, zapytaj tez o ofertę na przesyłki międzynarodowe na Litwę dla firm.

Zapraszamy do współpracy i życzymy samych sukcesów!

Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Przesyłki DHL
  • Przesyłki GLS
  • Google
  • Przesyłki TNT

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content