Przesyłki ekspresowe doręczenie 48h do każdego kraju UE

Przesyłki ekspresowe

Od niedawna oferujemy przesyłki ekspresowe, dzięki temu możliwe jest doręcznie paczek zagranicznych w ciągu 48 godzin do każdego kraju w Europie i Unii Europejskiej.

Ofertę paczki zagraniczne w 48 godzin przygotowaliśmy dla osób fizycznych oraz firm, którym zależy na szybkim doręczeniu paczek, przesyłek lub ważnych dokumentów na terenie całej Europy.

Nasza firma od lat inwestuje na różnych rynkach europejskich i wiemy jak ważny jest czas, gdy trzeba wysłać umowę lub inne waże dokumenty. Dlatego też postanowiliśmy ułatwić przedsiebiorcom i ludziom aktywnym zawodowo życie oferujac tą innowacyjną usługę.

Usługa przesyłki ekspresowe zakłada, że odbiór paczki w serwisie 48 godzin jest realizowana tego samego dnia do godziny maksymalnie 11:30

Zależy Ci na czasie?, chcesz mieć gwarantowaną dostawę przed 12:00 lub przed 18:00 to zadzwoń do nas. Nasi konsultanci czekają na Twój telefon i służą pomocą przy składaniu zamówień.

Uwaga!

W celu zamówienia przesyłki ekspresowej prosimy o bezpośredni kontakt z biurem obsługi Klienta oraz o podanie następujących informacji:

  • Kraj i kod pocztowy nadawcy
  • Kraj i kod pocztowy odbiorcy
  • Waga przesyłki
  • Wysokość, szerokość i długość przesyłki
  • Zawartość przesyłki

Wszystkie powyższe informacje prosimy przesłać na adres e-mail: kontakt@24paczki.pl lub zgłosić telefonicznie: +48 22 378 44 89

Zapraszamy do współpracy i życzymy samych sukcesów!

Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Przesyłki TNT
  • Przesyłki Poczta Polska
  • Przesyłki Allegro
  • Alibaba

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content