Przesyłki do Włoch

Chcesz wysłać paczkę do kontrahenta lub bliskiej osoby we Włoszech, jednak oferty przygotowane przez firmy kurierskie nie są dla Ciebie zbyt atrakcyjne? Zapoznaj się w związku z tym z oferta naszej firmy, a bardzo prawdopodobne jest to, że zdecydujesz się z niej skorzystać. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz krótkie terminy dostarczenia przesyłek do celu (od 2 do maksymalnie 5 dni roboczych). Ogromnym plusem naszej oferty są ponadto niewielkie ograniczenia dotyczące wagi i rozmiaru przesyłki – pojedynczy pakunek nie powinien być cięższy aniżeli 50 kilogramów i mierzyć ponad 2 metry. Jeżeli martwisz się o przesyłkę i zależy Ci na jej ubezpieczeniu możesz skorzystać z opcji ubezpieczeniowej nawet do 20 000 złotych. By na bieżąco kontrolować stan realizacji swojego zlecenia możesz też na bieżąco śledzić swoją przesyłkę. O innych zaletach naszej oferty przekonasz się w momencie, kiedy zdecydujesz się na bezpośredni kontakt z naszą firmą.

Przesyłki ekspresowe i niestandardowe do Włoch

Od niedawna oferujemy także przesyłki ekspresowe oraz gabarytowe, jeśli jesteś zainteresowany doręczeniem przesyłki do Włoch w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych lub masz do wysłania przesyłkę przekraczającą dopuszczalne wymiary, skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę.

Zachęcamy także do zapoznania się z działem zasady pakowania przesyłek kurierskich oraz pomoc.

Jak zamówić kuriera do Włoch? - tutorial wideo

ZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE

Uwaga! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub prowadzisz działalnośc gospodarczą, zapytaj tez o ofertę na przesyłki międzynarodowe do Włoch dla firm.

Zapraszamy do współpracy i życzymy samych sukcesów!

Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • OLX
  • Play
  • Google
  • Przesyłki Allegro

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content