Przesyłki do Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej

Wielka Brytania od kilku lat należy do najbardziej popularnych kierunków, gdzie przesyłane są różnego rodzaju przesyłki. Każdego dnia nasza firma realizuje setki zleceń, które dotyczą tego właśnie kierunku. Świadczone przez nas usługi kurierskie na trasie Polska - Wielka Brytania / Irlandia realizowane są w terminie do 3-4 dni roboczych i w dowolnym momencie realizacji nasze zlecenia są całkowicie namierzalne - dzięki systemowi trackingowemu, każda paczka jest stale monitorowana, a specjalne mechanizmy w sortowniach fotografują każdą przesyłkę.

Maksymalna waga przesyłki wysyłanej do Wielkiej Brytanii wynosi aż do 50 kilogramów.

Decydując się na złożenie zamówienia otrzymasz emaila potwierdzającego zamówienie natomiast, kurier zawsze uprzedza telefonicznie, zanim pojawi się w celu odebrania przesyłki zagranicznej. Żeby pozbyć się niepotrzebnych obaw dotyczących ewentualnego zaginięcia lub uszkodzenia przesyłki oferujemy wysokie ubezpieczenia, które mogą opiewać na kwotę nawet 20 000 złotych. Zapoznaj się z naszymi propozycjami cenowymi oraz promocjami i już dziś zdecyduj się skorzystać z naszych profesjonalnych usług kurierskich.

Przesyłki niestandardowe i ekspresowe do Wielkiej Brytanii i Irlandii

Od niedawna oferujemy także przesyłki ekspresowe oraz gabarytowe, jeśli jesteś zainteresowany doręczeniem przesyłki do Wielkiej Brytanii, Irlandii w ciągu 2 dni roboczych lub masz do wysłania przesyłkę przekraczającą dopuszczalne wymiary, skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę.

Zachęcamy także do zapoznania się z działem zasady pakowania przesyłek kurierskich oraz pomoc.

Jak zamówić kuriera do Wielkiej Brytanii? - film instrukcja

ZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE

Uwaga! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub prowadzisz działalnośc gospodarczą, zapytaj tez o ofertę na przesyłki międzynarodowe dla firm.

Zapraszamy do współpracy i życzymy samych sukcesów!

Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Przesyłki GLS
  • Przesyłki Raben
  • Przesyłki Allegro
  • Microsoft

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content