Przesyłki do wszystkich krajów UE i Europy

Decydując się na korzystanie z naszych usług kurierskich macie Państwo możliwość nadania paczki do dowolnego kraju na terenie Unii Europejskiej i nie tylko. Większość naszych paczek i przesyłek kurierskich trafia do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji i Hiszpanii, jednak realizujemy również wysyłki do wszystkich innych krajów europejskich, zwłaszcza krajów UE.

Jeśli nosisz się z zamiarem skorzystania z usług profesjonalnej firmy kurierskiej, nie zdołasz znaleźć atrakcyjniejszego podmiotu. Proponowane przez nas ceny są naprawdę konkurencyjne, a jakość świadczonych usług bardzo wysoka, dlatego nie będziesz rozczarowany swoim wyborem. Nie tylko zachęcające warunki cenowe stanowią o naszej ogromnej atrakcyjności, ale również szereg innych elementów składających się na naszą ofertę. Warto wspomnieć chociażby o krótkim czasie realizacji przesyłek (od 2 do 5 dni roboczych), a także mało restrykcyjnych ograniczeniach tyczących się wagi i rozmiaru paczki (do 50 kilogramów i nawet 2 metrów długości). Nie bez znaczenia jest ponadto to, iż paczki można na bieżąco śledzić, a dodatkowo je ubezpieczyć na kwotę nawet 20 000 złotych.

Przesyłki ekspresowe i niestandardowe krajów UE

Od niedawna oferujemy także przesyłki ekspresowe oraz gabarytowe, jeśli jesteś zainteresowany doręczeniem przesyłki do wszystkich krajów UE w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych lub masz do wysłania przesyłkę przekraczającą dopuszczalne wymiary, skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę.

Zachęcamy także do zapoznania się z działem zasady pakowania przesyłek kurierskich oraz pomoc.

Jak zamówić kuriera do UE? - tutorial wideo

ZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE

Uwaga! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub prowadzisz działalnośc gospodarczą, zapytaj tez o ofertę na przesyłki międzynarodowe do krajów UE dla firm.

Zapraszamy do współpracy i życzymy samych sukcesów!

Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Orange
  • Google
  • Przesyłki Raben
  • Play

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content