Przesyłki do Szwecji

Masz rodzinę lub kontrahentów w Szwecji, dlatego zainteresowany jesteś firmami kurierskimi, które obsługują ten kierunek? Zapoznaj się zatem w z naszą ofertą przesyłek do Szwecji, którą specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy. Proponowane przez nas warunki cenowe oraz jakość świadczonych usług będą dla Ciebie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Do wyboru naszego przedsiębiorstwa skłonić powinny Cię między innymi: nasze bogate doświadczenie, gwarancja terminowego dostarczenia paczki, współpraca wyłącznie ze sprawdzonymi firmami kurierskimi na terenie Szwecji, a także możliwość podglądania stanu realizacji zlecenia. Jeśli obawiasz się o ewentualne zniszczenie przesyłki, możesz skorzystać z opcji ubezpieczenia, które może opiewać nawet na kwotę 20 000 złotych. Nie zastanawiaj się wobec tego przesadnie długo, tylko już dziś się z nami skontaktuj i umów się z kurierem na odbiór swojej przesyłki. W bardzo krótkim czasie (do 5 dni roboczych) zostanie ona dostarczona do Szwecji. Nie musisz się tez obawiać braku drukarki, nasz kurier przyjedzie z gotową naklejką na paczkę i nie ma znaczenia czy odbiór paczki nastpuje w Polsce czy Szwecji, czy w innym kraju. Wysyłając przesyłki z naszą firmą nie musisz nic drukować.

Przesyłki niestandardowe i ekspresowe do Szwecji

Od niedawna oferujemy także przesyłki ekspresowe oraz gabarytowe, jeśli jesteś zainteresowany doręczeniem przesyłki do Szwecji w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych lub masz do wysłania przesyłkę przekraczającą dopuszczalne wymiary, skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę.

Zachęcamy także do zapoznania się z działem zasady pakowania przesyłek kurierskich oraz pomoc.

Jak zamówić kuriera do Szwecji? - instrukcja wideo

ZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE

Uwaga! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub prowadzisz działalnośc gospodarczą, zapytaj tez o ofertę na przesyłki międzynarodowe do Szwecji dla firm.

Zapraszamy do współpracy i życzymy samych sukcesów!

Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Facebook
  • Przesyłki TNT
  • Przesyłki FeDex
  • Amazon

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content