Przesyłki do Polski, import do Polski

W ofercie naszego przedsiębiorstwa kurierskiego znaleźć można nie tylko przesyłki eksportowe, ale również importowe do Polski, dzięki czemu nasza oferta jest atrakcyjna również dla wszystkich tych, którzy zamierzają sprowadzać do kraju różnego rodzaju produkty. Nie musisz się obawiać o czas dostarczenia zamówionego pakunku czy też jego doręczenie bez jakichkolwiek uszkodzeń, gdyż mamy na tym polu niemałe doświadczenie. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług w połączeniu z konkurencyjnymi warunkami współpracy sprawiają, że jesteśmy jednym z najbardziej konkurencyjnych podmiotów pod tym względem na rynku. Możesz być pewny, że niezależnie od tego, jak dużo przesyłek zamierzasz importować, proponowane przez nas warunki cenowe stanowić dla Ciebie będą bardzo pozytywne zaskoczenie. Jeśli zatem zamierzasz zająć się importem towarów do Polski i poszukujesz do współpracy konkurencyjnego przedsiębiorstwa kurierskiego, koniecznie weź pod uwagę przygotowaną przez nas ofertę. By dokonać wyceny swojego zlecenia i poznać szczegóły przygotowane ceny, skontaktuj się z naszą firmą, a przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną wycenę.

Importowe przesyłki niestandardowe i ekspresowe do Polski

Od niedawna oferujemy także przesyłki ekspresowe oraz gabarytowe, jeśli jesteś zainteresowany doręczeniem przesyłki do Polski w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych lub masz do wysłania przesyłkę przekraczającą dopuszczalne wymiary, skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę.

Zachęcamy także do zapoznania się z działem zasady pakowania przesyłek kurierskich oraz pomoc.

Jak zamówić kuriera do Polski? - film instrukcja

ZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE

Uwaga! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub prowadzisz działalnośc gospodarczą, zapytaj tez o ofertę na przesyłki międzynarodowe do Polski dla firm.

Zapraszamy do współpracy i życzymy samych sukcesów!

Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Orange
  • Alibaba
  • Play
  • Przesyłki Poczta Polska

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content