Przesyłki do Niemiec

Jeśli zależy Ci na dostarczeniu przesyłki do dowolnego miejsca na terenie Niemiec, przygotowana przez naszą firmę propozycja niewątpliwie okaże się dla Ciebie bardzo interesująca. Usługami kurierskimi zajmujemy się od wielu lat, dlatego możemy się pochwalić bogatym doświadczeniem i licznymi kontaktami na terenie tego kraju. Możesz być zatem spokojny o to, że Twoja przesyłka zostanie dostarczona na miejsce w nienaruszonym stanie i w bardzo krótkim czasie – bez względu na jej rozmiar oraz wagę (do 50 kilogramów i 2 metrów długości). Atutem naszej oferty jest również możliwość stałego śledzenia przesyłki oraz skorzystania z opcji ubezpieczeniowej – maksymalna kwota ubezpieczenia wynosi 20 000 złotych. Przejrzyj nasz cennik, a szybko znajdziesz informacje dotyczące cen przesyłek. Nie musisz się jednak obawiać, gdyż proponowane przez nas warunki cenowe zaliczane są do niezwykle konkurencyjnych,a podane ceny są cenami ostatecznymi, dlatego możesz sie cieszyć brakiem ukrytych kosztów.

Przesyłki niestandardowe i ekspresowe do Niemiec

Od niedawna oferujemy także przesyłki ekspresowe oraz gabarytowe, jeśli jesteś zainteresowany doręczeniem przesyłki do Niemiec w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych lub masz do wysłania przesyłkę przekraczającą dopuszczalne wymiary, skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę.

Zachęcamy także do zapoznania się z działem zasady pakowania przesyłek kurierskich oraz pomoc.

Jak zamówić kuriera do Niemiec? - film instrukcja

ZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE

Uwaga! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub prowadzisz działalnośc gospodarczą, zapytaj tez o ofertę na przesyłki międzynarodowe do Niemiec dla firm.

Zapraszamy do współpracy i życzymy samych sukcesów!

Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Przesyłki TNT
  • Microsoft
  • Orange
  • OLX

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content