Przesyłki do Irlandii

Irlandia stanowi lokalizację, do której zamierzasz wysłać swoją przesyłkę? Bez względu na to, czy jest to niewielka paczka dla najbliższych czy duży pakunek przeznaczony dla Twojego partnera w interesach, przygotowana przez nasze kurierskie przedsiębiorstwo oferta okaże się dla Ciebie bardzo atrakcyjna. Aby osobiście to zweryfikować sprawdź wszystkie zalety naszej oferty, a następnie przeanalizuj cennik przesyłek kurierskich do dowolnej lokalizacji na terenie Irlandii. Do nawiązania współpracy właśnie z naszą firmą skłonić powinny Cie przede wszystkim proponowane warunki cenowe, a także możliwość nadania przesyłki o wadze nawet 50 kilogramów i wielkości do 2 metrów. Miłym zaskoczeniem okaże się również krótki czas dostawy wynoszący maksymalnie 5 dni roboczych. Aby mieć pewność, że Twoje zlecenie jest realizowane zgodnie z obietnicami możesz skorzystać z opcji śledzenia swojej paczki. Zainteresować Cię może ponadto opcja ubezpieczenia przesyłki na kwotę nawet 20 000 złotych.

Przesyłki niestandardowe i ekspresowe do Irlandii

Od niedawna oferujemy także przesyłki ekspresowe oraz gabarytowe, jeśli jesteś zainteresowany doręczeniem przesyłki do Irlandii w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych lub masz do wysłania przesyłkę przekraczającą dopuszczalne wymiary, skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę.

Zachęcamy także do zapoznania się z działem zasady pakowania przesyłek kurierskich oraz pomoc.

Jak zamówić kuriera do Irlandii? - tutorial wideo

ZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE

Uwaga! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub prowadzisz działalnośc gospodarczą, zapytaj tez o ofertę na przesyłki międzynarodowe do Irlandii dla firm.

Zapraszamy do współpracy i życzymy samych sukcesów!

Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Play
  • Przesyłki GLS
  • OLX
  • Amazon

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content