Przesyłki do Holandii

Jeśli zamierzasz w najbliższym czasie nadać przesyłkę do Holandii i poszukujesz profesjonalnego podmiotu, który podejmie się realizacji tego zlecenia, koniecznie zdecyduj się na sprawdzenie oferty naszego przedsiębiorstwa. Nasze wieloletnie doświadczenie na tym polu oraz liczne kontakty stanowią gwarancję realizacji usługi na najwyższym poziomie.

Dlaczego powinieneś się zdecydować na wybór właśnie naszej firmy? Przede wszystkim z uwagi na fakt, iż oferujemy bardzo krótkie terminy dostaw (od 2 do maksymalnie 5 dni roboczych), możliwość ubezpieczenia przesyłki do kwoty 20 000 złotych, a także stawiamy niewielkie ograniczenia tyczące się wielkości oraz wagi przesyłki. Sprawdź szczegóły i już dziś zdecyduj się na kontakt z naszym przedsiębiorstwem. Nie będziesz rozczarowany swoim wyborem i jeszcze nie jeden raz zdecydujesz się na wysyłkę paczki do Holandii za pośrednictwem naszej firmy.

Przesyłki niestandardowe i ekspresowe do Holandii

Od niedawna oferujemy także przesyłki ekspresowe oraz gabarytowe, jeśli jesteś zainteresowany doręczeniem przesyłki do Holandii w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych lub masz do wysłania przesyłkę przekraczającą dopuszczalne wymiary, skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę.

Zachęcamy także do zapoznania się z działem zasady pakowania przesyłek kurierskich oraz pomoc.

Jak zamówić kuriera do Holandii? - film instrukcja

ZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE

Uwaga! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub prowadzisz działalnośc gospodarczą, zapytaj tez o ofertę na przesyłki międzynarodowe do Holandii dla firm.

Zapraszamy do współpracy i życzymy samych sukcesów!

Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Alibaba
  • Ebay
  • Przesyłki Raben
  • Przesyłki Allegro

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content