Przesyłki do Hiszpanii

Masz zamiar nadać paczkę do Hiszpanii, jednak oferty znalezionych dotychczas firm kurierskich nie są dla Ciebie szczególnie konkurencyjne? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie warunków przygotowanych przez nasze przedsiębiorstwo. Dostarczamy paczki do Hiszpanii i innych europejskich krajów od lat, dlatego posiadamy na tym polu niemałe doświadczenie. Jakość naszych usług poświadczyć może liczne grono zadowolonych Klientów. Zajrzyj do naszego cennika i sprawdź, ile będziesz musiał zapłacić za przesyłkę do Hiszpanii o określonej wadze i rozmiarze. W momencie jej przygotowania pamiętaj, że maksymalna waga pojedynczego pakunku to 50 kilogramów, natomiast maksymalna długość boku przesyłki to 2 metry. Korzystając z naszych usług możesz również skorzystać z opcji ubezpieczenia swojej przesyłki, a także zdecydować się na jej śledzenie. Dzięki temu będziesz się mógł pozbyć wszelkich obaw dotyczących jej dostarczenia w nienaruszonym stanie.

Przesyłki niestandardowe i ekspresowe do Hiszpanii

Od niedawna oferujemy także przesyłki ekspresowe oraz gabarytowe, jeśli jesteś zainteresowany doręczeniem przesyłki do Hiszpanii w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych lub masz do wysłania przesyłkę przekraczającą dopuszczalne wymiary, skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę.

Zachęcamy także do zapoznania się z działem zasady pakowania przesyłek kurierskich oraz pomoc.

Jak zamówić kuriera do Hiszpanii? - tutorial online

ZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE

Uwaga! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub prowadzisz działalnośc gospodarczą, zapytaj tez o ofertę na przesyłki międzynarodowe do Hiszpanii dla firm.

Zapraszamy do współpracy i życzymy samych sukcesów!

Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Play
  • Google
  • Microsoft
  • Przesyłki Raben

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content