Przesyłki do Francji

Jesteś zainteresowany nadaniem przesyłki do Francji? Dlatego koncentrujesz się w tym momencie na poszukiwaniu dobrych firm kurierskich, które obsługują ten kierunek? Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty, ponieważ najprawdopodobniej zdecydujesz się z niej skorzystać. Do podjęcia takiej decyzji skłonić Cię powinny w głównej mierze proponowane przez nas ceny oraz jakość usług. Przejrzyj nasz cennik, a osobiście się przekonasz jak istotny jest to argument. Nie obawiaj się jednak, że konkurencyjne ceny wpływają na jakość świadczonych przez nas usług. Dostarczyliśmy tysiące paczek do Francji, dlatego możemy się pochwalić licznym gronem zadowolonych Klientów. Mamy nadzieje, że i Ty zdecydujesz się do nich dołączyć i jeszcze dziś się z nami skontaktujesz. Przygotuje zatem swoją przesyłkę mając na uwadze to, że maksymalna jej waga to 50 kilogramów, a maksymalna długość jednego z boków to 2 metry. Zapewniamy Cię, że nie będziesz miał najmniejszych powodów do bycia rozczarowanym swoim wyborem.

Przesyłki niestandardowe i ekspresowe do Francji

Od niedawna oferujemy także przesyłki ekspresowe oraz gabarytowe, jeśli jesteś zainteresowany doręczeniem przesyłki do Francji w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych lub masz do wysłania przesyłkę przekraczającą dopuszczalne wymiary, skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę.

Zachęcamy także do zapoznania się z działem zasady pakowania przesyłek kurierskich oraz pomoc.

Jak zamówić kuriera do Francji? - instrukcja wideo

ZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE

Uwaga! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub prowadzisz działalnośc gospodarczą, zapytaj tez o ofertę na przesyłki międzynarodowe do Francji dla firm.

Zapraszamy do współpracy i życzymy samych sukcesów!

Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Przesyłki Poczta Polska
  • Amazon
  • Przesyłki Raben
  • Przesyłki FeDex

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content