Przesyłki do Czech

Czechy stanowią lokalizację, do której zamierzasz nadać swoją przesyłkę? Czy będzie to niewielka przesyłka dla rodziny czy duża paczka dla partnera w interesach, możesz być pewny, że nasza firma spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Do wyboru naszej oferty skłonić powinny Cię nie tylko przystępne ceny naszych usług, ale również ich bardzo wysoka jakość. Warto również wspomnieć o krótkim terminie dostarczenia przesyłki do Czech wynoszącym od dwóch do maksymalnie pięciu dni. Przygotowując swoją przesyłkę musisz pamiętać o tym, że maksymalna waga pojedynczej paczki nie może przekroczyć 50 kilogramów. Bok paczki nie powinien być natomiast dłuższy aniżeli 2 metry. Jeśli obawiasz się o dostarczenie swojej przesyłki w nienaruszonym stanie, możesz zdecydować się na jej ubezpieczenie – maksymalna kwota ubezpieczenia wynosi nawet 20 000 złotych. Atutem naszej firmy jest również możliwość skorzystania z opcji podglądu, która pozwoli śledzić paczkę od momentu przekazania jej kurierowi do momentu jej dostarczenia.

Przesyłki niestandardowe i ekspresowe do Czech

Od niedawna oferujemy także przesyłki ekspresowe oraz gabarytowe, jeśli jesteś zainteresowany doręczeniem przesyłki do Czech w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych lub masz do wysłania przesyłkę przekraczającą dopuszczalne wymiary, skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę.

Zachęcamy także do zapoznania się z działem zasady pakowania przesyłek kurierskich oraz pomoc.

Jak zamówić kuriera do Czech? - tutorial wideo

ZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE

Uwaga! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub prowadzisz działalnośc gospodarczą, zapytaj tez o ofertę na przesyłki międzynarodowe do Czech dla firm.

Zapraszamy do współpracy i życzymy samych sukcesów!

Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Amazon
  • Przesyłki TNT
  • Ebay
  • Play

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content