Przesyłki do Austrii

Jednym z obsługiwanych przez naszą firmę kierunków wysyłek jest Austria, która z roku na rok zyskuje na znaczeniu. Jeśli zastanawiasz się właśnie na wyborem firmy kurierskiej, która dostarczy Twoja przesyłkę do tego właśnie kraju, koniecznie zdecyduj się na sprawdzenie naszej oferty. Nasz profesjonalizm oraz wysoka jakość świadczonych usług z pewnością okażą się dla Ciebie bardzo pozytywnym zaskoczeniem.

Oferujemy bowiem bardzo krótki czas dostarczenia (3-4 dni robocze), możliwość skorzystania z opcji ubezpieczenia przesyłki do kwoty nawet 20 000 złotych, system trackingowy, który pozwala śledzić paczkę, a także odbiór z dowolnego miejsca na terenie kraju. By poznać koszty związane z przesyłkami do Austrii, przejrzyj już teraz obowiązujący aktualnie cennik usług, a następnie skontaktuj się z nami w celu umówienia kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę.

Przesyłki niestandardowe i ekspresowe do Austrii

Od niedawna oferujemy także przesyłki ekspresowe oraz gabarytowe, jeśli jesteś zainteresowany doręczeniem przesyłki do Austrii w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych lub masz do wysłania przesyłkę przekraczającą dopuszczalne wymiary, skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę.

Zachęcamy także do zapoznania się z działem zasady pakowania przesyłek kurierskich oraz pomoc.

Jak zamówić kuriera do Austrii? - film instrukcja

ZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE

Uwaga! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub prowadzisz działalnośc gospodarczą, zapytaj tez o ofertę na przesyłki międzynarodowe do Austrii dla firm.

Zapraszamy do współpracy i życzymy samych sukcesów!

Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Przesyłki GLS
  • Przesyłki Raben
  • Facebook
  • Przesyłki FeDex

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content