Oferta specjalna dla firm i stałych Klientów

Jeżeli:

  • Jesteś przedsiębiorcą albo osobą fizyczną
  • Jeżeli regularnie przesyłasz paczki do swoich zagranicznych kontrahentów (wystarczy 5 paczek miesięcznie)
  • Jeżeli nie jesteś zadowolony z dotychczasowego dostawcy międzynarodowych usług kurierskich
  • Jeżeli pisanie listów przewozowy jest dobrem koniecznym w firmie i nikt chętnie nie podejmuje się tej pracy

I odpowiedziałeś TAK na cztery powyższe pytania, to znaczy, że „Oferta specjalna dla firm i stałych klientów”, na specjalnych preferencyjnych warunkach jest idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy.


Oferta specjalna dla firm i stałych Klientów:
Zalety oferty: Inne firmy kurierskie: 24paczki.pl:
Brak ukrytych kosztów
Brak konieczności drukowania listu przewozowego
Ubezpieczenie paczki, aż do 20 000 zł
Wysoka waga paczki, aż do 50 kg paczka międzynarodowa
Międzynarodowe przesyłki ekspresowe(opcja)
Transport paletowy i ponadgabarytowy(opcja)


Dla tych z Państwa, którzy cenią sobie indywidualne rozwiązania, przygotowaliśmy specjalne dedykowane oferty dla firm. Nasz dział handlowy przygotuje dla Państwa rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb i specyfiki Państwa branży. Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami. Wystarczy kliknąć tutaj.


ZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE


Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Amazon
  • Play
  • Google
  • Przesyłki TNT

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content