Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Co nas wyróżnia? Szanujemy Twój czas!

Procedury ograniczyliśmy do minimum. Nasi klienci nie drukują listu przewozowego. Ten, często problematyczny obowiązek, wzięliśmy na siebie, gdyż czas naszych klientów jest dla nas najważniejszy.

Poznaj pozostałe zalety 24paczki.pl:

 • Palcem po mapie, wskaż miejsce, nasze paczki z pewnością już tam były.
  Nasze przesyłki docierają do najdalszych zakątków świata. Przesyłki do sąsiadujących krajów oraz dalszych zakątków Europy stanowią większość naszych zleceń. Wychodząc jednak naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu rynku zwiększamy zasięg naszych usług. Sprawdź gdzie docieramy: Wielka Brytania Irlandia Austria Szwecja Francja Holandia Czechy Hiszpania Włochy Litwa Rosja a także: Afryka, Ameryka, Chiny.
 • Nie walcz z nadwagą!
  Korzystający z naszych usług klienci nie martwią się o wagę i rozmiar paczki. Przesyłki mogą mieć nawet do 50 kilogramów i 2 metrów długości. Natomiast przesyłki adresowane do: Rosji, Białorusi czy Ukrainy mogą ważyć nawet do 20 kilogramów. Dodatkowo: naszym klientom oferujemy także transport paletowy, ponadgabarytowy, tranzytowy, fracht morski lub lądowy. Z usług tych korzystają zarówno duże firmy i przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni.
 • Spóźnialskim mówimy nie!
  Współpracujące z nami firmy kurierskie gwarantują terminowe dostarczenie przesyłek.
 • Przezorni zawsze ubezpieczają.
  Swoim klientom oferujemy dodatkowe ubezpieczenie przesyłek.
 • W 48h dookoła Europy – usługa extra!
  Do wybranych krajów w Europie, na specjalne życzenie klienta dostarczamy przesyłki w ekspresowym terminie do 48 godzin. Do standardowej ceny doliczamy wówczas dodatkową opłatę.
 • Polska – Rosja, u nas kompleksowo.
  Przesyłki realizowane na trasie Polska – Rosja obsługiwane są kompleksowo przez serwis 24paczki.pl
 • Na straży prawa.
  Nasi konsultanci prowadzą kompleksowe usługi celne wszystkich paczek międzynarodowych naszych klientów. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i mniejsze firmy. Zaufali nam także klienci indywidualni. Tych wysyłających przesyłki międzynarodowe przybywa każdego dnia coraz więcej. Dlatego bez względu na to, czy to przesyłki firmowe, czy prywatne, zawsze wykazujemy wielką dbałość o to, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie.

Dołącz do grona naszych klientów! Skorzystaj z profesjonalnych usług kurierskich. Jeżeli powyższe argumenty przekonały Cię do nawiązania z nami współpracy, nie trać czasu i skontaktuj się z naszym działem handlowym jeszcze dzisiaj. Przygotujemy ofertę, której zazdrościć nam będzie nasza konkurencja, a Ty zyskasz czas i zaoszczędzisz pieniądze.


ZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE


Zaufaj 24paczki.pl i ciesz się bezpiecznymi, szybkimi i gwarantowanymi przesyłkami międzynarodowymi!

Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

 • Przesyłki GLS
 • Przesyłki Raben
 • OLX
 • Przesyłki Poczta Polska

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content