Akceptowalne metody płatności

Nasz serwis akceptuje następujące metody płatności:

Przelew tradycyjny

Przelew bankowy to zdecydowanie najprostsza forma płatności za usługi, gdyż czas realizacji dyspozycji ograniczony jest do minimum, co pozytywnie wpływa na szybkość realizacji usługi. Plusem jest ponadto brak dodatkowych opłat. Prawidłowe zrealizowanie płatności przy pomocy przelewu tradycyjnego wymaga jednak podania kilku informacji, które pozwolą na zidentyfikowanie Klienta. Mowa o imieniu i nazwisku nadawcy zamówienia oraz numerze identyfikacyjnym zamówienia, który przesyłany jest do Klienta drogą mailową.

Płatność internetowa za pomocą systemu Przelewy24

Kolejną formą płatności są Przelewy24. Decydując się na tę opcję, wystarczy tylko przejść do etapu płatności, przy pomocy dostępnego w serwisie narzędzia (aplikacji) wybrać interesującą nas formę uregulowania należności i postępować godnie z instrukcjami, które pojawią się na ekranie komputera. Realizacja płatności przy pomocy Przelewów24 jest niezwykle szybka i wygodna, a duża liczba obsługiwanych banków sprawia, że z opcji tej skorzystać może niemalże każdy. Korzystanie z tego rozwiązania związane jest jednak z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów w postaci prowizji.

Płatność internetowa za pomocą systemu PayPal

Rachunek uregulować można również za pomocą przelewu zrealizowanego z konta PayPal. Podobnie jak w przypadku standardowego przelewu bankowego należy w treści dyspozycji zamieścić podstawowe dane identyfikacyjne: imię i nazwisko oraz numer identyfikacyjny zamówienia. Wybierając taką formę płatności trzeba się również liczyć z naliczeniem się prowizji w wysokości kilku procent.

Zachęcamy do korzystania z płatności przy pomocy tradycyjnego przelewu bankowego.


ZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE


Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Przesyłki Allegro
  • Przesyłki Poczta Polska
  • Przesyłki Raben
  • Facebook

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content