Ekologia - chronimy środowisko - inicjatywa Think Green

Myślimy o naszym środowisku! Naszą główną zasadą jest ochrona otaczającego nas środowiska. Jest to zasada stosowana każdego dnia przez naszych pracowników jak i partnerów z którymi współpracujemy.

W 2010 wdrożyliśmy swoją inicjatywę środowiskową Think Greek. Jej celem promocja i koordynowanie działań mających na celu ochronę środowiska. Dzięki tej inicjatywie, wspieramy naszych partnerów w tym, aby nasze środowisko pozostało zielone.

Główne cele inicjatywy Think Green

  • Odpowiedzialne wykorzystywanie zasobów
  • Zmniejszenie emisji spalin
  • Odpowiedzialne zarządzanie odpadami

Edukacja i świadomość ekologii jest częścią polityki naszej firmy oraz naszych partnerów handlowych. Wiele aspektów działalności naszej firmy kurierskiej współtworzymy z polityką ochrony środowiska. Począwszy od planowania tras samochodów, samolotów i wszelkich pojazdów uczestniczących w transportowaniu paczek międzynarodowych, a kończąc na pojedynczych miejscach pracy dla naszych pracowników.

Pojazdy i transport drogowy

Nasza firma jako członek dużej grupy spedytorów międzynarodowych, zwiększa efektywność zużycia paliwa i ogranicza emisję spalin. Cała nasza flota jak i firm z nami współpracujących, wymieniana jest na pojazdy bardziej przyjazne środowisku i emitujące mniejszą ilośc toksycznych spalin.

Trasy przejazdu floty transportowej

Korzystając z najnowszych systemów lokalizacji jak i planowania tras przejazdów naszej floty, skracamy trasy przejazdu samochodów do minimum. Dzięki czemu emisja spalin zmniejszana jest do minimum na jak najmniejszym obszarze.

Budynki i przechowalnie paczek

Nasi partnerzy jak i nasze centrum logistyczne korzysta z budynków przyjaznych środowisku. Modernizacja istniejących kompleksów skupia się na wykorzystywaniu materiałów wtórnych jak i biodegradalnych. Przy budowie nowych magazynów wykorzystywane są najnowsze technologie mające na celu wtórne wykorzystanie energii i ciepła.

Inne działania proekologiczne

Ulepszamy większość codziennych procedur. Zostały już w 80% wycofane papierowe faktury które zsatąpiliśmy e-fakturami. Elektroniczne listy doręczeń jak i mailowe systemy powiadomień. Nawet sprowadzamy do minimum liczbę delegacji szkoleń, które zastąpiliśmy wideokonferencjami.

Ekologia - chronimy środowisko - inicjatywa Think Green


ZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE


Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Google
  • Przesyłki Raben
  • Amazon
  • OLX

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content