O nas, dlaczego 24paczki?

24paczki.pl powstały z myślą o Was, o ludziach którzy chcą wysłać paczkę w każde miejsce świata.

Dzięki nam możecie wysyłać paczki bezpiecznie, tanio i w krótkim czasie w każdy zakątek świata. Przy współpracy z wybranymi, profesjonalnymi firmami kurierskimi takimi jak TNT, GLS lub Parcel Force stworzyliśmy atrakcyjny pakiet cenowy.

Dostosowaliśmy się do Waszych wymagań i potrzeb. Ceny są najatrakcyjniejsze na rynku dzięki czemu możecie wysłać paczkę do Wielkiej Brytanii już od 69 zł.

Zespół naszych doradców pracuje ciężko nad tym aby mechanizm odbioru i dostarczenia paczek odbywał się regularnie, płynnie i na czas.

Jesteśmy serwisem który pośredniczy pomiędzy Tobą a dużymi firmami logistycznymi. Wysyłamy setki takich przesyłek dziennie, dzięki czemu mamy bardzo atrakcyjne ceny i jakość serwisu.

Organizujemy wysyłkę paczek do każdego kraju na Świecie w bardzo dobrej cenie. Wysyłamy do Wielkiej Brytanii, Niemiec i reszty Europy. W naszej ofercie znajdziecie również atrakcyjne ceny wysyłek do Rosji, Ukrainy lub Białorusi. Wysłanie kontenera do Chin za naszym pośrednictwem nie stanowi problemu.

Dlatego nie zastanawiaj się i skorzystaj z naszych usług.

Posiadane certyfikaty

Certyfikat Rzetelna Firma 24paczki.pl - przesyłki zagraniczne Certyfikat jakości Q Opineo 24paczki.pl - przesyłki zagraniczne na Opineo.pl Opinie o 24paczki.pl - przesyłki zagraniczne na Opineo.pl


Zobacz film jak działamy, jesteśmy na całym ŚwiecieZAMÓW KURIERA | SPRAWDŹ CENY | ZOBACZ PROMOCJE


Nasi partnerzy oraz firmy zaprzyjaźnione

  • Amazon
  • Przesyłki GLS
  • Ebay
  • Przesyłki Allegro

Dlaczego warto wysłać przesyłkę międzynarodową korzystając z serwisu 24paczki?

Serwis kurierski 24paczki powstał z myślą o przesyłkach międzynarodowych. Zadaniem 24paczki jest dostarczenie bezpiecznego, niezawodnego i prostego w obsłudze mechanizmu umożliwiającego wysyłanie przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. Poza przesyłkami międzynarodowymi w obrębie Unii Europejskiej, nasz serwis umożliwia wysyłanie paczek z Polski do Rosji, Białorusi, USA, Szwajcarii oraz wielu innych krajów.
Oferujemy też doskonałe narzędzia i ceny dla handlarzy internetowych oraz sklepów internetowych i wszelkich firm działających w sektorze e-commerce wymagających przesyłek zagranicznych. Osoby indywidualne oraz firmy prowadzące sprzedaż za pośrednictwem Allegro lub E-Bay, moga liczyć na szczególną ofertę cenową.
24paczki to nie tylko serwis kurierski, pomagamy naszym Klientom w integracji i automatyzacji procesu przygotowania przesyłek.
Z nami Klient wyśle każdy transport niezależnie od wagi czy rozmiarów, od klasycznych paczek do 50 kg, aż do palet, kontenerów a nawet całych transportów morskich i lądowych, w tym gabarytów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy przesyłki ekspresowe po całej Europie w 48h oraz przsyłki niestandardowe, również mrożonki na suchym lodzie lub takie, które wymagają szczególnej ostrożności.

Content